2) Otestuje

Test-it-off si poradí s nejrůznějšími inspekčními metodami. Podporuje také další uživatelské operace mimo samotnou kontrolu. Postará se například čtení EAN/DMX kódů nebo lepení etiket.

Pro testování DPS využívá různá testovací zařízení

MGProducts_800x533.jpg

ICT/FCT tester

FCT/ICT testery jsou určeny pro testování DPS nebo celých zkompletovaných sestav. S jejich pomocí lze testovat standardní elektrické veličiny jako napětí, proudový odběr apod., komunikační protokoly (např. LIN, CAN, Flexray aj.), parametry LED a mnoho dalšího dle požadavků zákazníka.

Pro otestování DPS jsme schopni zaintegrovat již existující ICT/FCT tester dodaný zákazníkem, případně dodat vlastní řešení s automatizovaným zavíráním horního přítlaku.

Test-it-off podporuje možnost obsluhy více různých ICT testerů na jednom pracovišti.

shutterstock_626438435 (kopie).jpg

Kamerový systém

Pro výrobce DPS jsme schopni zajistit EOL kamerovou kontrolu jejich výrobků. S vysokou přesností a spolehlivostí zkontrolujeme správnost osazení THT součástek a konektorů nebo přítomnost etiket a DMX kódů.

Při kontrole jsou využívány principy umělé inteligence a pokročilé metody snímání DPS, jež jsou zpracovávány unikátní sadou vlastních knihoven strojového vidění.