2) Otestuje

Test-it-off si poradí s nejrůznějšími inspekčními metodami. Podporuje také další uživatelské operace mimo samotnou kontrolu. Postará se například čtení EAN/DMX kódů nebo lepení etiket.

Řešení lze osadit různými testovacími zařízeními

AMROK-Subplate---Triag---Sample-upraveny.png

Testovací zařízení na míru

Robotické rameno dokáže vkládat výrobky do jakéhokoliv testovacího přípravku. Proto je řešení Test-it-off vhodné i do provozů, kde se kontrola kvality provádí na míru zhotovenými inspekčními sadami. Může jít o ICT testery, různé specializované váhy, testery mechanického opotřebení, chemického složení či jiných chemických nebo fyzikálních vlastností apod.

Řešení Test-it-off, jak již název napovídá, je primárně konstruováno pro testování tzv. „off-the-line“, tedy mimo výrobní cyklus. Při využití správných testovacích zařízení je tak možné otestovat až 100 % produkce bez zpomalení samotné výroby.

KINALI_robot_035 (kopie).jpg

Kamerový systém

Pro optickou kontrolu kvality se využívá sestava špičkových průmyslových kamer. Kamerový systém umožňuje testovat rozměry, barvy i povrchy. Najde sebemenší odchylky, které by lidské oko nezpozorovalo. To vše dokáže při rychlostech měření v řádu milisekund a s přesností v mikrometrech.