3) Vytřídí

Po provedení kontroly kvality se Test-it-off postará o vytřídění na základě stanovených parametrů. Robotické rameno vyjme výrobek z testovací části a přesune na požadované místo.

Test-it-off hravě zvládne:

  • Oddělit vadné výrobky od bezchybných
  • Roztřídit materiál podle tvaru, barvy, štítků, kvality povrchu či jiných vstupních parametrů
  • Využívat techniky umělé inteligence
  • Komunikovat s dalšími výrobními uzly pro získávání aktuálních kvalitativních kritérií
  • Pružně reagovat na změny a třídit podle nově nastavených kritérií

Poradí si s různými způsoby třídění a ukládání výrobků

Trays_set.jpg

Paletky

Desky plošných spojů či jiné produkty náchylné na poškození se často ukládají na paletky. Pro manipulaci lze zvolit nástavec s vakuovými přísavkami, nebo jemné dvouprsté chapadlo. Výběr se odvíjí od typu, křehkosti, rozměrech a váze produktů. Dále závisí na úhlu jejich uložení a mezerách mezi jednotlivými kusy.

shutterstock_1928912162 (kopie).jpg

Zásobníky, regály a stojany na míru

Máte výrobky uložené v zásobnících či v regálech? Pro kobota AUBO žádný problém! S vhodným nástavcem desku zachytí a vysune ze zásobníku. Jsou-li výrobky rozměrnější, lze na hlavu robota umístit kameru a inspekci provádět přímo z regálu a stojanů. To vše bez nutnosti jakékoliv manipulace.

shutterstock_671998303 (kopie).jpg

Dopravníky

Koboti AUBO vynikají svou variabilitou. Díky tomu lze takt celého řešení Test-it-off sladit s rychlostními nastaveními a možnostmi pásových dopravníků. Ty se také často používají pro vytvoření dostatečné zásoby výrobků při požadavku na dlouhodobou autonomní práci. Z toho vyplývá, že řešení Test-it-off je vhodné i pro kontrolu produktů, které nemají statické umístění.

shutterstock_1131135287 (kopie).jpg

KLT či jiné boxy

Nejsnazší a nejméně náročnou variantou uložení výrobků pro každou výrobní společnost je nesetříděné uložení v KLT boxech nebo jiných přepravkách. I v tomto případě si Test-it-off poradí. Díky integrovanému bin-picking systému s 3D kamerou si každý výrobek najde, otestuje a roztřídí.